آیین دادرسی کار و مراجع حل اختلاف

مدیریت عملکرد منابع انسانی و پرداخت پاداش مبتنی بر عملکرد

تا حالا اتفاق افتاده که مدیرعامل شرکت از شما انتظار داشته باشه که برای پرداخت بخش متغیر حقوق کارکنان شرکت، یک روش طراحی کنید؟
⁉️تا حالا براتون پیش اومده که مدیران بخش های مختلف شرکت بدلیل نگرانی از کاهش پاداش کارکنانشون، امتیازی بالاتر از عملکرد واقعی کارکنان به اونها بدهند که منجر به زیر سوال رفتن اعتبار و کارایی سیستم ارزیابی عملکرد نزد هیات مدیره سازمان بشه؟
⁉️تا حالا شده که مدیران سایر بخش های شرکت از شاخص های ارزیابی عملکرد کارکنان ناراضی باشند و از شما بخوان که شاخص های کمی و کاملا قابل اندازه گیری برای ارزیابی عملکرد کارکنان ارائه بدید؟
در پاییز سال ۱۳۹۱ من بعنوان مدیر منابع انسانی گروه طبیعت زنده( سینره ) دقیقا در این شرایط قرار گرفتم .
چاره ای نداشتم جز اینکه با کمک تیم توسعه منابع انسانی سینره، و راهنمایی یازده نفر از اساتید فوق حرفه ای حوزه مدیریت منابع انسانی کشور ، مدل بومی مدیریت عملکرد TTM را طراحی کنم .
فرصتی که کم پیش میاد ولی با سرمایه گذاری هیات مدیره گروه، بالاخره در سال ۱۳۹۲ این مدل بومی مدیریت عملکرد طراحی شد و بعدها در سالهای ۹۴ ، ۹۵ و ۹۶ در سه کنفرانس ارزیابی عملکرد کارکنان، به متخصصان حوزه مدیریت منابع انسانی کشور ارائه شد .
و از سال ۱۳۹۵ هم در قالب یک دوره آموزشی، نحوه پیاده سازی این مدل به علاقمندان ارائه میشه .
مخاطبان این دوره آموزشی متخصصان حوزه مدیریت منابع انسانی، مدیریت عملکرد ، و کارفرمایان و مدیران سازمانها هستن و دوره به صورت آنلاین( ویدئو کنفرانس )، در دو روز ( روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۲۹و۳۰ بهمن ماه ) از ساعت ۱۹ تا ۲۲ برگزار خواهد شد .
برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید .از شما دعوت می کنم که در این نشست ما را همراهی کنید
به امید دیدار : آرمین خوشوقتی

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *