دوره جامع مدیریت منابع انسانی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
16.500.000 تومان

مدت دوره:

76 ساعت

تاریخ برگزاری:

17 تیرماه لغایت 29 شهریور 1403

تعداد جلسات:

21 جلسه آنلاین

گواهینامه:

دارد

نحوه برگزاری:

آنلاین

ساختار:

14 ماژول

دوره جامع منابع انسانی تابستان 1403

مشاوره رایگان فروش


اگر میخواهید در دوره جامع مدیریت منابع انسانی ثبت نام کنید اما قبل از آن نیاز دارید اطلاعات بیشتری درباره آن بدانید این فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .

  چه لزومی به طراحی دوره جامع مدیریت منابع انسانی وجود داشت؟

  در طی ۶ سال گذشته، بیش از ۳۰۰ دوره آموزشی تخصصی در حوزه مدیریت منابع انسانی برگزار نمودیم و بنا به درخواست شما، امسال برای چهارمین سال پیاپی، دوره جامع مدیریت منابع انسانی را برگزار خواهیم نمود. هدف از طراحی این دوره، ارتقا سطح دانش و مهارت در حوزه مدیریت منابع انسانی است به صورتیکه فراگیران در خاتمه دوره بتوانند کلیه مباحث مطرح شده را به طور کامل در سازمان خود پیاده سازی نمایند. مدرس دوره که بیش از دو دهه مسئولیت مدیریت منابع انسانی شرکت‌های بزرگ کشور را به عهده داشته است، در هر یک از دروس، علاوه بر ارائه مفاهیم:

  1. اولا آن‌ها را به طور عملی اجرا می‌نماید تا فراگیران بتوانند نسبت به طراحی یک سیستم مدیریت منابع انسانی تسلط پیدا کنند.
  2. ثانیا اثرات اجرای هر یک از فرآیندها در سازمان را نیز تبیین می‌نماید تا فراگیران بتوانند با شناختی که نسبت به سازمان خود دارند، یک سیستم مدیریت منابع انسانی اثربخش را در سازمان خود اجرا نمایند. به بیان دیگر از فراگیران انتظار می‌رود که در پایان دوره، بتوانند یک سیستم جامع مدیریت منابع انسانی را در شرکت خود پیاده سازی نمایند.

  آقای احسان سلامی

  • کوچ، منتور و مدرس بین المللی با بیش از۱۳ سال تجربه حرفه ای درحوزه مدیریت منابع انسانی
  • کوچ بین المللی دارند مدرک PCC
  • عضو هیات علمی و مدرس مهارت‌های کوچینگ
  • مدرس سبک و مهارتهای رهبری

  آقای مهندس آرمین خوشوقتی

  • مدیر عامل و موسس شرکت توسعه منابع انسانی سرآمد
  • مشاور منابع انسانی بیش از ۶۰ شرکت در صنایع مختلف پخش، تولیدی و صنعتی و خدماتی
  • ۲۸ سال سابقه اجرایی در حوزه مدیریت منابع انسانی
  • ۲۰ سال سابقه تدریس در حوزه مدیریت منابع انسانی
  • ۱۸ سال عضویت در مراجع حل اختلاف کار

  دکتر محسن ریاضی

  • مشاور هیئت مدیره و معاون برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی
  • سابقه مدیریت کل و کمیته های تامین اجتماعی استان ها
  • مشاور ارشد تامین اجتماعی
  • دکتری علوم اقتصاد

  سرفصل ها و محتوای دوره جامع مدیریت منابع انسانی :

  دوره اول: اصول کاربردی قانون کار و تامین اجتماعی برای کارفرمایان

  از آنجایی که حدود ۷۰ درصد مجازات کارفرمایان و مدیران در هر سازمانی عدم کسب اطلاعات کافی درخصوص قانون کار است لذا یکی از مهم‌ترین مواردی که هر کارفرما و مدیری باید برای پیشگیری از بروز خسارات در کسب‌وکار خود یاد بگیرد قانون کار و تامین اجتماعی می‌باشد.

  لذا برای اینکه کارفرمایان بتوانند روابط خود با نیروی انسانی را به گونه ای تنظیم کنند که هم پاسخگوی نیازمندی‌ها و تعهدات نیروی انسانی باشند و هم رضایت آن‌ها را به دنبال داشته باشد و در عین حال سود و بهره‌وری برای سازمان به همراه داشته باشد باید به شناخت کافی از قانون کار برسد.

  زمان برگزاری: سه‌شنبه و چهارشنبه 19 و 20 تیر 1403

   
   
  دوره آموزشی اصول کاربردی قانون کار
  دوره دوم: حقوق و دستمزد

  مدرس این دوره که مشاور بیش از ۳۰ شرکت ایرانی، بین المللی، دولتی و خصوصی کشور (در حوزه الزامات قانونی مدیریت منابع انسان) است، در طی این دوره، کلیه مفاهیم مربوط به محاسبات حقوق، دستمزد و مزایای رفاهی و انگیزه‌ای را (برای کارکنان تمام وقت و پاره وقت ) شرح داده، و سپس با بهره گیری از دستاوردهای دوره  اصول کاربردی قانون کار و تامین اجتماعی برای کارفرمایان، نحوه طراحی قراردادهای کار (و نکات مهمی که باید برای طراحی و تنظیم یک قرارداد کار مورد توجه قرار داد) را بیان خواهد نمود.

  در خاتمه نیز، یک قرارداد کار را (در قالب نسخهword) تدوین خواهیم نمود.

  این دوره، به کلاس‌های ریاضی زمان تحصیل بی‌شباهت نیست چرا که فراگیران در خاتمه این دوره باید بتوانند به سوالات و ابهامات کارکنان سازمان خود (در مورد حقوق و دستمزد خود) پاسخ‌های قانع کننده بدهند لذا مدرس نیز دائما (در طی برگزاری دوره) برای فراگیران مساله‌های کوتاه و کاربردی مطرح نموده و با جلب مشارکت آنان، تلاش خواهد کرد تا در چهارچوب طرح درس، دوره را به صورت تعاملی به پیش ببرد.

  زمان برگزاری: پنجشنبه 21 تیر 1403

  دوره سوم :مدیریت منابع انسانی براساس مدل TTM

  در این دوره، به عنوان یک متخصص منابع انسانی که قصد دارد پس از اتمام دوره، در مراجعه به سازمان خود، هیات مدیره و مدیرعامل را قانع نماید که نظام مدیریت منابع انسانی شرکت را بازنگری نموده و آن را به صورت کاملا علمی (و قابل اجرا) طراحی نماید، حضور پیدا کنید.

  مدرس این دوره در سال 1389 مسئولیت پروژه بازطراحی سیستم جامع منابع انسانی یکی از هلدینگ‌های بزرگ کشور را به عهده داشت که نهایتا در سال 1392 منجر به طراحی یک مدل جامع مدیریت منابع انسانی (بومی سازمان‌های بخش خصوصی ایران) شد که خروجی این مدل (در مبحث ارزشیابی و طبقه بندی مشاغل) مورد تایید وزارت کار نیز قرار گرفته است .

  در این دوره، به چرایی استقرار یک نظام مدیریت منابع انسانی کمی (قابل اندازه گیری) و وظیفه محور (مبتنی بر فرآیند‌های سازمان) از دید صاحبان کسب و کار، و کارکنان و مدیران سازمان خواهیم پرداخت.

  ابتدا یک شغل واقعی را طراحی نموده، با رویکرد ارزیابی ریسک و توانمندی آن را تجزیه و تحلیل و سپس ارزشیابی و طبقه بندی مشاغل نموده و سند شناسنامه آن شغل را تدوین می‌کنیم.

  سپس نحوه طراحی ساختار منابع انسانی برای سازمان را توضیح خواهیم داد.

  یکی از سرفصل‌های مهم در سند شناسنامه شغل، شرایط احراز شغل می‌باشد لذا در پایان دوره نحوه انطباق بین شرایط احراز شغل، با شایستگی‌های کارجویان و کارکنان را نیز (به صورت یک کیس واقعی) بررسی خواهیم نمود.

  زمان برگزاری: چهارشنبه و پنجشنبه 17 و 18 مرداد 1403

  دوره چهارم: مدیریت استراتژیک منابع انسانی

  مدیریت استراتژیک منابع انسانی نوعی نگرش ذهنی است که راه‌های انجام کارها را نشان می‌دهد و به شکل استراتژی منابع انسانی نمود پیدا می‌کند. همچنین مقاصد و طرح‌های سازمان را در مورد این موضوع که چگونه طرح‌های کسب و کار از طریق کارکنان تحقق می‌یابد، تعریف می‌کند و در حقیقت فرآیندی است که رویکردهای مختلف را در زمینه توسعه منابع انسانی که از لحاظ عمودی با استراتژی کسب و کار و از لحاظ افقی با یکدیگر، به کار می‌گیرد. این استراتژی‌ها و مقاصد طرح‌هایی را که با موضوعات و مسائل کلی سازمان مرتبط هستند، از قبیل “اثربخشی” تعریف می‌کنند و افزون بر آن با جنبه‌های خاص مدیریت کارکنان از قبیل کارمندیابی، آموزش و توسعه، مدیریت عملکرد و پاداش و روابط کارکنان ارتباط میابد.

  زمان برگزاری: چهارشنبه 10 مرداد 1403

  مدیریت استراتژیک منابع انسانی
  دوره پنجم: مدیریت عملکرد کارکنان براساس مدل TTM

  مدیریت عملکرد کارکنان بر اساس مدل TTM (‌سرفصل ها و ثبت نام تکدرس): در این دوره، مدرس (که تنها در سال 1399 برای 36 شرکت بزرگ ایرانی و بین المللی کشور نظام پرداخت مبتنی بر عملکرد را طراحی نموده است) به نحوه استخراج شاخص‌های ارزیابی عملکرد  سه وجهی: وظایف، رفتارها، اهداف سازمانی)، خواهد پرداخت لذا یک شغل واقعی را طراحی نموده، کانون‌های ریسک و توانمندی‌های مورد نیاز آن را تعیین کرده و سپس عملکرد فرد-فرد شاغلین فرضی آن شغل را با کمک فراگیران (از سه منظر وظایف، رفتارها، و اهداف سازمانی) ارزیابی خواهد نمود .

  بدیهی است که قبل از ارزیابی عملکرد، می‌بایستی هدف گذاری انجام شده باشد و در طی دوره عملکردی نیز پایش را مد نظر قرار خواهیم داد .

  سپس به نحوه دادن بازخورد به کارکنان خواهیم پرداخت و پس از آن برای توسعه منابع انسانی و بهبود سازمان برنامه‌ریزی خواهیم نمود و خروجی ارزیابی عملکرد را به نظام آموزش، انگیزش، شایسته گزینی و پالایش متصل خواهیم نمود.

  جالب است بدانید که این مدل برای اولین بار در سال 1391 در یکی از هلدینگ‌های بزرگ کشور (دانش بنیان صنعتی، توزیعی، سرمایه گذاری) اجرا شد و پس از آن در ده‌ها شرکت بخش خصوصی نیز به اجرا در آمده است .

  اگر می‌خواهید با مدیریت عملکرد منابع انسانی در مدل ایرانی TTM  بیشتر آشنا شوید، مقاله زیر را مطالعه کنید .

  زمان برگزاری: چهارشنبه و پنجشنبه  24 و 25  مرداد 1403

  دوره ششم: نظام جبران خدمت مبتنی بر عملکرد براساس مدل TTM

  نظام جبران خدمت مبتنی بر عملکرد بر اساس مدل TTM ‌سرفصل ها و ثبت نام تکدرس) : مدرس این دوره که مسئولیت طراحی سیستم حقوق و دستمزد شرکت‌های بزرگ تولیدی و عمرانی (عموما در صنعت سلامت و شرکت‌های تولید و توزیع دارو، صنعت ساختمان و لوازم خانگی) را در کارنامه خود دارد، در این دوره با استفاده از دستاوردهای 3 دوره دیگر  حقوق و دستمزد و نحوه طراحی قراردادهای کار ،مدیریت منابع انسانی بر اساس مدل TTM و مدیریت عملکرد کارکنان بر اساس مدل TTM به طور کاملا عملیاتی یک نظام پرداخت مبتنی برعملکرد را (با دو رویکرد ارزش شغل، و عملکرد شاغل) طراحی نموده و سپس بر اساس 2 رویکرد عدالت و انصاف، آن را اثربخش‌تر خواهد نمود.

  پرداخت‌های مبتنی بر عملکرد (اگر مغایر با قوانین و مقررات جاری کشور و تصمیمات و مصوبات قانونی دولت نباشن) می‌توانند پس از تایید وزارت کار، از شمول کسور بیمه‌ای معاف گردند و این یعنی کاهش 30 درصدی هزینه‌های منابع انسانی سازمان‌ها.

  زمان برگزاری: چهارشنبه 31 مرداد 1403

  دوره هفتم: نیازسنجی آموزشی مبتنی بر مهارت براساس مدل TTM

  دوره نیازسنجی آموزشی مبتنی بر مهارت بر اساس مدل TTM (‌سرفصل ها و ثبت نام تکدرس)  نیز بر اساس مدل ایرانی مدیریت منابع انسانی TTM ارائه خواهد شد. در این دوره (با استفاده از دستاوردهای دوره‌های مدیریت منابع انسانی بر اساس مدل TTM و مدیریت عملکرد کارکنان بر اساس مدل TTM ابتدا با طراحی یک شغل، توانمندی‌های مورد نیاز شغل راشناسایی نموده، سپس مهارت‌های مورد نیاز شغل را شناسایی کرده، میزان تسلط فرد- فرد شاغلین آن شغل در آن مهارت‌ها را تعیین نموده و روش آموزش را برنامه ریزی کرده و سپس دوره را اجرا می‌کنیم.

  در این دوره، کلیه جزییات مورد نیاز (حتی در نحوه برگزاری دوره‌های آموزشی) را مد نظر قرار خواهیم داد.

  سپس میزان اثربخشی آموزش را تا سطح چهارم مدل کرک پاتریک (نتایج و منافعی که از آن دوره انتظار داریم و نتایج و منافعی که از آن دوره حاصل شده است) بررسی خواهیم نمود.

  نهایتا تا سطح پنجم مدل فیلیپس نیز پیش خواهیم رفت و نرخ بازگشت سرمایه گذاری در آموزش را محاسبه خواهیم نمود.

  این مدل به صورتی طراحی شده است که با استاندارد بین المللی 10015 (در حوزه آموزش) انطباق دارد.

  زمان برگزاری: چهارشنبه 7 شهریور 1403

  دوره هشتم: مدیریت استعدادها و جانشین پروری براساس مدل TTM

  این دوره مدیریت استعدادها و جانشین پروری بر اساس مدل TTM (‌سرفصل ها و ثبت نام تکدرس) یک رویکرد سیستماتیک برای شناسایی، انتخاب و توسعه مشاغل کلیدی و انتخاب مستعدان جدید برای ایفای نقش‌های مهم و آماده کردن سازمان برای آینده است.

  در سیستم‌های مدیریت منابع انسانی قدیمی، برای مدیریت جانشین پروری، بیشتر سازمان‌ها تنها یک فهرست جانشینی مفصل برای مشاغل کلیدی مدیریتی داشتند که این فهرست در نتیجه گفت‌و‌گوهای خصوصی مدیران ارشد درباره کسانی که توانایی و صلاحت جانشینی داشتند، حاصل می‌شد.

  زمان برگزاری: پنجشنبه 8 شهریور 1403

  دوره نهم: آیین دادرسی کار و نحوه دفاع در مراجع حل اختلاف

  با شرکت در دوره آیین دادرسی کار و نحوه دفاع در مراجع حل اختلاف (‌سرفصل ها و ثبت نام تکدرس) متخصص منابع انسانی اماده رویارویی با هر چالشی خواهد بود. چرا که یک متخصص منابع انسانی باید در رویارویی با هریک از چالش‌های منابع انسانی، بتواند سناریو سازی نموده و ریسک‌های قانونی بالقوه آن را پیش‌بینی نماید به همین منظور این دوره طراحی شده است تا فراگیران بتوانند با اطلاع از تبعات قانونی عملکرد خود در سازمان، اولا پیاده سازی نظام مدیریت منابع انسانی را با رعایت اصول قانونی انجام دهند و ثانیا نسبت به نحوه رسیدگی به شکایات در مراجع حل اختلاف وزارت کار، تسلط پیدا کنند .

  این دوره از سال 1392 تاکنون، در حال برگزاری است و مدرس دوره (که نزدیک به دو دهه) به عنوان نماینده کارگران و نماینده کارفرمایان، در مراجع حل اختلاف وزارت کار فعالیت نموده است، با استفاده از تجارب خود این دوره را طراحی نموه است .

  محوریت این دوره، بر اساس آیین دادرسی کار می‌باشد که می‌توانید مقاله زیر را در این خصوص مطالعه نمایید.

  زمان برگزاری: چهارشنبه و پنجشنبه  3 و 4 مرداد  1403

  دوره دهم: اصول و فنون مصاحبه گری

  شرکت در دوره اصول و فنون مصاحبه گری بر اساس مصاحبه استخدامی شایسته محور (‌سرفصل ها و ثبت نام تکدرس) برای هر مدیر و کارشناس منابع انسانی واجب است.

  مصاحبه کننده هایی که آموزش ندیده‌اند، متقاضیان شغل را بر پایه ی اینکه آیا با مدل “خوب ” تطابق دارند یا خیر مورد بررسی قرار می‌دهند.مساله‌ای که در این نوع قضاوت پیش می‌آید این است که نمیدانیم آیا مدل های ذهنی مورد استفاده مصاحبه کننده درست هستند یا خیر؟ یا اینکه آیا در آن سازمان مفهوم مشترکی از این موضوع وجود دارد یا خیر؟

  برای اینکه معیارهای مشخصی داشته باشیم سازمان شما به دو سند اصلی نیاز دارد : شرح شغل و شناسنامه شغل

  زمان برگزاری : چهارشنبه 21 شهریورماه 1403

  دوره یازدهم: سبک‌های رهبران عالی با رویکرد کوچینگ

  یک رهبر با شناخت رویکردها و چارچوب‌های رهبری مختلف، بهتر می‌تواند تیم را در شرایط چالش‌برانگیز هدایت کند. برای کسب این مهارت می‌توانید در دوره رویکردها و سبک های نوین رهبری شرکت نمایید.

  زمان برگزاری: یکشنبه‌ و دوشنبه 17 و 18 تیرماه 1403 

  رهبری و کوچینگ
  دوره دوازدهم: انگیزش و پاداش منابع انسانی

  دادن پاداش به کاراکنان موجب ایجاد انگیزه در آنان می‌شود. با شرکت در دوره جبران خدمت و انگیزش و پاداش منابع انسانی می‌توانید بازدهی کارکنان خود را به کمک استراتژی‌های گفته شده در دوره افزایش دهید.

  زمان برگزاری: پنجشنبه  1 شهریور 1403

  دوره جبران خدمت و پاداش و انگیزه
  دوره سیزدهم: آموزش قوانین تامین اجتماعی برای کارفرمایان

  کارفرمایان با شرکت در دوره آموزشی قوانین تامین اجتماعی برای کارفرمایان می‌توانند هرآنچه که لازم است درخصوص قوانین تامین اجتماعی را فرا گرفته تا درخصوص بروز هرگونه دعاوی با کارکنان خود به خصوص در زمینه پرداخت بیمه پیشگیری نمایند.

  زمان برگزاری: یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه 7 و 8 و 9 مرداد 1403

  دوره چهاردهم: آموزشی فرهنگ سازمانی پایدار

  فرهنگ سازمان را می‌توان به شخصیت انسان تشبیه کرد که صرف نظر از اینکه چگونه ساخته می‌شود تأثیر زیادی بر رفتار او دارد فرهنگ مجموعه‌ای است از باورهای مشترک که یک ملت گروه یا سازمان طی حیاتش می‌آموزد و به کار می‌گیرد ،فرهنگ هنجارهای رفتاری را شکل می‌دهد و حتی مهمتر از آن هنجار را از ناهنجار و ارزش را از ضد ارزش و درست را از غلط تفکیک می‌کند. هر چه این باورها و هنجارها و رفتارهای ناشی از آن در حل مسائل و عبور از موانع موفق تر عمل کنند و در تعبیری عامیانه جواب بدهند عمیق‌تر می‌شوند.

  زمان برگزاری: شنبه و یکشنبه 23 و 24 تیرماه 1403

  دوره آموزشی فرهنگ سازمانی پایدار

  شرکت در دوره منابع انسانی علاوه بر افزایش دانش شما در حوزه مدیریت منابع انسانی و تبدیل نمودن شما به یک متخصص منابع انسانی می‌تواند موجب تقویت تخصص شما در خصوص حوزه‌های مدیریت منابع انسانی مانند حقوق و دستمزد، انگیزش و پاداش، مدیریت عملکرد کارکنان، نظام جبران خدمت، قوانین تامین اجتماعی و قانون کار برای کارفرمایان شده و حتی مدیران و کارفرمایان را به کارشناس منابع انسانی تبدیل نماید تا با کاهش ریسک و ضرر بیشترین سود و بازدهی را از سوی کارکنان خود دریافت نمایند و زودتر به پیشرفت و تحقق اهداف شرکت خود برسند.

  بهترین دوره منابع انسانی چه ویژگی‌هایی دارد؟

  شرکت در بهترین دوره منابع انسانی می‌تواند بدون اتلاف زمان و هزینه، دانش و علم کارفرمایان و کارشناسان منابع انسانی را افزایش و آنان را به بهترین متخصص منابع انسانی در سازمان تبدیل کند و مسیر پیشرفت را بیش از پیش هموار نماید و ضرر و زیان احتمالی را برای آنان کاهش دهد.

  بهترین دوره منابع انسانی باید تمامی سرفصل‌های موردنیاز کارفرمایان و مدیران را پوشش داده و تمامی سوالات و ابهامات آنان را پوشش دهد و توسط بهترین و مجربترین مدرس‌ها آموزش داده شود.

  ویدیو رضایت شرکت‌کنندگان دوره

  سرفصل های دوره جامع مدیریت منابع انسانی

  نام دوره

  روز برگزاری

  اصول کاربردی قانون کار و تامین اجتماعی برای کارفرمایان

  سه‌شنبه و چهارشنبه 19 و 20 تیر 1403

  حقوق و دستمزد و نحوه طراحی قراردادهای کار

  پنجشنبه 21 تیر 1403

  آیین دادرسی کار و نحوه دفاع در مراجع حل اختلاف

  چهارشنبه و پنجشنبه  3 و 4 مرداد  1403

  مدیریت استراتژیک منابع انسانی

  چهارشنبه 10 مرداد 1403

  مدیریت منابع انسانی

   ارزشیابی، طبقه بندی و طراحی مشاغل بر اساس مدل TTM

  چهارشنبه و پنجشنبه 17 و 18 مرداد 1403

  مدیریت عملکرد کارکنان بر اساس مدل TTM

  چهارشنبه و پنجشنبه  24 و 25  مرداد 1403

  نظام جبران خدمت مبتنی بر عملکرد بر اساس مدل TTM

  چهارشنبه  31 مرداد

  نظام جبران خدمت و نقش آن در انگیزش و پاداش منابع انسانی

  پنجشنبه  1 شهریور 1403

    نیازسنجی آموزشی مبتنی بر مهارت بر اساس مدل TTM

  چهارشنبه 7 شهریور 1403

  استعدادیابی و جانشین پروری بر اساس مدل TTM

  پنجشنبه  8 شهریور 1403

  قوانین تامین اجتماعی برای کارفرمایان

  یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه 7 و 8 و 9 مرداد 1403

  اصول و فنون مصاحبه گری بر اساس مصاحبه استخدامی شایسته محور

  چهارشنبه 21 شهریور ماه 1403

  رویکرد ها و سبک های نوین رهبری

  یکشنبه‌ و دوشنبه 17 و 18 تیر  1403

  فرهنگ سازمانی پایدار

  چهارشنبه و پنجشنبه 28 و 29 شهریور 1403

  برنامه زمانی دوره جامع 1403
  آموزش مدیریت منابع انسانی

  این شرکت دانش آموختگان دوره را که موفق به دریافت گواهینامه استقرار مدیریت منابع انسانی شده‌اند به بازار کار معرفی خواهد نمود.

  دانش آموختگان دوره جامع مدیریت منابع انسانی

  شرکت کنندگان دوره جامع
  شرکت کنندگان دوره جامع منابع انسانی
  دوره HRM
  دوره مدیر منابع انسانی

  سوالات متداول

  زمان برگزاری دوره‌ها چه زمانیست؟

  ساعات برگزاری دوره‌ها، طوری برنامه ریزی شده است تا مانع فعالیت‌های حرفه‌ای شما نشود و بتوانید فارغ از هیاهوی محل کار و در منزل در دوره‌ها شرکت کنید.

  نحوه برگزاری دوره‌ها چگونه است؟

  نحوه برگزاری دوره‌ها، همچنان به صورت آنلاین خواهد بود و برای شرکت در این دوره‌ها نیاز به هیچ نرم افزاری ندارید و صرفا با کامپیوتر (یا حتی گوشی مبایل هوشمند) می‌توانید در دوره‌ها شرکت کنید.

  چرا زمان کلاس‌ها کوتاه است؟!

  خوشبختانه در این دوره‌ها، به تاریخچه و مباحث نظری نمی‌پردازیم و به محض شروع هر درس، یک شغل واقعی را مورد مطالعه قرار می‌دهیم و به طور کاملا عملیاتی، یک شغل واقعی را مورد بحث قرار می‌دهیم و به طور کاملا عملیاتی در حوزه‌های مختلف مدیریت منابع انسانی آن را بررسی می‌کنیم به همین دلیل از فرصتی که در اختیار داریم بیشترین استفاده را خواهیم کرد.

  در طی دوره نیز، کلیه فراگیران سوالات و ابهامات خود را در چهارچوب دوره مطرح می‌کنند و برای آن‌ها پاسخ دریافت می‌کنند.

  آیا می‌توانم پس از گذراندن این دوره واحد منابع انسانی را در یک سازمان مستقر نمایم؟

  بله! همچنین هدف دیگر از برگزاری این دوره، مفهوم سازی مدیریت منابع انسانی و ایجاد ارتباط بین اهداف راهبردی کسب و کار و مدیریت منابع انسانی است.

  آیا به فراگیران گواهینامه نیز ارائه می‌گردد؟

  بله

  مخاطبین دوره چه کسانی هستند؟
  • مدیران ارشد، مدیران میانی، کارشناسان توسعه و آموزش منابع انسانی
  • مدیران ارشد سازمان‌ها
  چرا در دوره جامع مدیریت منابع انسانی ثبت نام کنم؟

  شرکت در دوره منابع انسانی علاوه بر افزایش علم و تخصص شما در حوزه مدیریت منابع انسانی و تبدیل شما به یک متخصص منابع انسانی می‌تواند موجب تقویت دانش در خصوص حوزه‌های مدیریت منابع انسانی مانند حقوق و دستمزد، انگیزش و پاداش، مدیریت عملکرد کارکنان، نظام جبران خدمت، قوانین تامین اجتماعی و قانون کار برای کارفرمایان شده و حتی مدیران و کارفرمایان را به کارشناس منابع انسانی تبدیل نماید تا با کاهش ریسک و ضرر بیشترین سود و بازدهی را از سوی کارکنان خود دریافت نمایند و زودتر به پیشرفت و تحقق اهداف شرکت خود برسند.

  بهترین دوره منابع انسانی چه ویژگی‌هایی دارد؟

  شرکت در بهترین دوره منابع انسانی می‌تواند بدون اتلاف زمان و هزینه، دانش و علم کارفرمایان و کارشناسان منابع انسانی را افزایش و آنان را به بهترین متخصص منابع انسانی در سازمان تبدیل کند و مسیر پیشرفت را بیش از پیش هموار نماید و ضرر و زیان احتمالی را برای آنان کاهش دهد.

  بهترین دوره منابع انسانی باید تمامی سرفصل‌های موردنیاز کارفرمایان و مدیران را پوشش داده و تمامی سوالات و ابهامات آنان را پوشش دهد و توسط بهترین و مجربترین مدرس‌ها آموزش داده شود.

  از ویژگی‌های اصلی شرکت در دوره جامع مدیریت منابع انسانی می‌توان به دریافت مجوز اشاره کرد. با شرکت در این دوره می‌توانید دو گواهینامه دریافت نمائید.

  • گواهینامه حضور در دورهبه کلیه فراگیران گواهینامه ” دوره جامع مدیریت منابع انسانی ” با ذکر سرفصل‌های دوره اعطا خواهد شد .
  • گواهینامه استقرار سیستم مدیریت منابع انسانیچنانچه هر یک از فراگیران تمایل داشته باشند می‌توانند گواهینامه ” طراحی سیستم جامع مدیریت منابع انسانی” را نیز اخذ نمایند. این گواهینامه صرفا به فراگیرانی که در دوره جامع شرکت نموده باشند و پروژه‌ای را که از طرف شرکت توسعه منابع انسانی سرآمد به آنان ارائه می‌شود، با موفقیت اجرا نمایند، قابل اعطاء خواهد بود.
  ویژگی مهم شرکت در دوره جامع مدیریت منابع انسانی سرآمد چیست؟

  گرایش به “رویکرد مدیریت منابع انسانی با استناد به دیدگاه مبتنی بر منابع” که افراد را عاملی برای کسب برتری سازمان‌ها می‌داند در بین کارفرمایان در حال افزایش است. با توجه به افزایش روزافزون تعداد سازمان‌هایی که از مدل مدیریت منابع انسانی TTM برای مدیریت اثربخش سرمایه‌های انسانی خود استفاده می‌کنند، نیاز به وجود یک “متخصص منابع انسانی” هر روز بیشتر از قبل احساس می‌شود.
  همچنین نیاز به وجود مشاورین منابع انسانی و متخصص منابع انسانی به عنوان شریک تجاری کسب و کار، متخصص تولید نرم افزارهای منابع انسانی و بسیاری از مشاغل و فرصت‌های شغلی دیگر موضوع و اهمیت این جایگاه را بیشتر از قبل روشن می‌سازد.

  اهرم‌های کلیدی دوره چیست؟
  • مدیریت فرهنگ سازمان که بسیار مهم‌تر از مدیریت فرآیندها و سیستم‌ها است.
  • اقدامات یکپارچه در جذب، گزینش، استخدام، ارتباطات، رهبری، آموزش، عملکرد و توسعه منابع انسانی است.
  • ساختاردهی و طراحی مشاغل به گونه‌ای که موجب توانمندسازی کارکنان بشود.
  • جاری نمودن قوانین در سازمان به گونه ای که در راستای ایجاد رضایت و تعهد در کارکنان باشد.
  روش ارائه مفاهیم در دوره جامع مدیریت منابع انسانی سرآمد به چه صورت است؟
  • این دوره جامع، به صورت کارگاهی برگزار خواهد شد و کلیه مفاهیم مورد نیاز یک متخصص منابع انسانی را به صورت کاملا عملیاتی ارائه خواهیم داد . در برخی از دروس (مثل دوره قانون کار) که امکان ارائه به صورت کارگاهی وجود ندارد، کلیه مفاهیم با ارائه کیس‌های واقعی (و داستان‌های سریالی) منتقل خواهند شد تا موجب ماندگاری مفاهیم در ذهن مخاطبین شوند.