قانون کار و تامین اجتماعی

راهنمای کارفرمایان در سامانه جامع روابط کار

بسیاری از کارفرمایان هنوز اطلاع ندارند که با الکترونیکی شدن فرآیند دادرسی در مراجع حل اختلاف وزارت کار ، از این به بعد ابلاغ دادخواست کارگران ، دعوتنامه جهت حضور در جلسات، و دادنامه هیات های تشخیص و حل اختلاف ، به صورت الکترونیکی به اطلاع آنها می رسد .
از سال 1398 با الکترونیکی شدن فرآیند دادزسی در مراجع حل اختلاف وزارت کار ، لزوم آشنایی کارفرمایان با نحوه استفاده از سامانه جامع روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیشتر احساس شد .
کارفرمایان باید بدانند که در مراجعه به سامانه جامع روابط کار ، چه مواردی را باید کنترل کنند و نحوه بهره برداری از سامانه جامع روابط کار را بیاموزند .
فایل زیر ، راهنمای تصویری کاربری از زیر سیستم “دادرسی کار ” در سامانه جامع روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد .

پس از دریافت ابلاغ دادخواست ، در صورتی که امکان حضور در اقصی نقاط کشور ، برای شما مقدور نبود ، می توانید با شرکت توسعه منابع انسانی سرآمد تماس بگیرید .
ما در شرکت توسعه منابع انسانی سرآمد ، با بهره گیری از شبکه ای متشکل از حدود 140 نفر از متخصصین روابط کار در بیش از 40 شهر کشور ، می توانیم در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، دفاع از پرونده شما را عهده دار شویم .
هزینه بسیار نازل ، سرعت ، و دفاع تخصصی ( به دلیل بهره گیری از متخصصین روابط کار کارگری و کارفرمایی ) وجه تمایز این شزکت به شمار می رود .
برای ارتباط با ما ، اینجا کلیک کنید .

راهنمای خوانده شرکت سرآمد سامانه جامع روابط کار
فایل راهنمای کارفرمایان برای بهره برداری از سامانه جامع روابط کار را دانلود کنید .
* این شرکت آمادگی دارد تا کلیه مراحل فوق را ( به نمایندگی از سوی شرکت شما ) انجام داده و کلیه مراحل ثبت نام در سامانه مذکور را به انجام رساند .
برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص ( و شرایط آن ) با ما تماس بگیرید .

برای ارتباط با ما ، اینجا کلیک کنید .
26401335
26709151
26401598
برای دانلود فایل pdf اصلاحیه قانون کار اینجا کلیک کنید :
فایل pdf قانون کار 99

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *