تبدیل وضعیت ایثارگران

Posted by: tamasco
Category: جانبازان و ایثارگران

سوال :
همانطور که اطلاع دارید مجلس طرحی را تصویب کرده که ایثارگران و جانبازان تبدیل وضعیت بشوند .
من در یکی از ادارات دولتی زیر نظر پیمانکار مشغول بکار هستم .
خواستم بدانم که آیا شامل حال من هم میشود ؟

پاسخ از استاد محمدی :
– بر اساس طرح استفساریه تبصره ۱ بند ذ ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه دستگاههای اجرایی موظف هستند افراد مشمول ماده ۲۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران که در زمان حاکمیت قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران به صورت های مختلف ، غیر از استخدام رسمی به‌کارگیری شده‌اند را بر اساس شرایط مندرج در بند و ماده ۴۴ قانون مذکور به صورت رسمی به استخدام درآورد .
– این طرح مشمول نیرو هایی هستند که مستقیما در استخدام دستگاه بوده و بنابراین مشمول نیرو هایی که تابع شرکت های پیمانکاری هستند ، نخواهد بود .

Author: tamasco

دیدگاهتان را بنویسید