توسعه منابع انسانی سرآمد > Researches > مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی تماس

مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی تماس

در حال حاضر پیدا کردن کار برای کارجویان از راه های مختلف امکان پذیر است که متداول ترین آنها استفاده از آگهی های استخدامی است که در روزنامه یا سایت های اینترنتی درج می شود.

وب سایت های گوناگونی وجود دارند که برای در زمینه ی استخدام چه با درج آگهی چه مشاوره یا دریافت رزومه شما و پیدا کردن کار مورد نظر خدماتی را به کارجویان ارائه میدهند. حتی شرکتهایی هم وجود دارند که در زمینه ی استخدام به صورت آنلاین به کارجویان مشاوره میدهند. بنابراین از روش های سنتی گرفته تا استفاده از اینترنت میتوانید برای پیدا کردن کار مورد نظرتان اقدام کنید.

برخی از موسسات کاریابی با دریافت اطلاعات یا همان رزومه شما با توجه به مهارتهایی که دارید فرصت هایی را که مناسب با موقعیت شما باشند را معرفی کرده و دیگر نیازی نیست که خودتان به دنبال کار باشید در واقع این به شما کمک میکند که از این خدمات استفاده کنید و آنها برای شما پیشنهادهای کاری را به صورت پیامک یا ایمیل ارسال میکنند.

تبلیغات

آگهی های تبلیغات برای استخدام معمولا از عناوینی جذاب برای جلب توجه کارجویان استفاده میکنند. آنها معمولا از درآمد بالا و حقوق و مزایا نوشته یا عباراتی را به کار میبرند که کارجویان را به خود جذب کنند. هر زمان که خواستید از موسسات مشاوره بگیرید یا رزومه خود را برای سایت هایی که استخدامی بوده و فرصت های شغلی را برای شما پیدا می کنند رزومه بفرستید پیش از پرداخت پول باید اطمینان حاصل کنید که رزومه شما در دست افراد غیر از کارمندان یا پرسنل مربوط به استخدام قرار نگیرد چون رزومه دارای اطلاعات شخصی است بنابراین حتما قبل از همه چیز از نوع کار آن موسسه یا وب سایت استخدامی آگاهی یابید.

قبل از ثبت نام بررسی نمائید

تبلیغات فراوانی در زمینه های آگهی استخدامی وجود دارد این تبلیغات گاهی شبیه به شرایط و موقعیت شماست اما زمانی که رزومه میفرستید یا برای مصاحبه می روید استخدام نمیشوید این به دلیل ناهمگون بودن آن شرایط کاری با شرایط شماست بنابراین موسسات کاریابی ابتدا مشاوره را پیشنهاد میدهند تا روحیات و علایق شما را هم در پیدا کردن کار در نظر داشته باشند.

برای ثبت نمودن رزومه در کاریابی تماس میتوانید :

۱- رزومه خود را به صورت فایل ، به آدرس ایمیل ذیل ارسال بفرمائید.

karyabi@tamasco.ir

۲-اگر رزومه آماده ندارید، میتوانید در لینک ذیل رزومه تکمیل بفرمائید :

https://survey.porsline.ir/s/16PyOml

در این مرحله کار شما تمام میشود!
کافی است منتظر بمانید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

به آگهی های تبلیغاتی توجه کنید!

هرگونه تبلیغ یا آگهی ممکن است مناسب با شرایط شما نباشد بنابراین در مصاحبه های تلفنی همیشه از کار و نوع شغلی که میخواهید انتخاب کنید بپرسید تا اگر چیزی مغایر با آنچه که در ذهن دارید وجود داشت برای مصاحبه ی حضوری وقت خود را هدر ندهید.

رسانه های اجتماعی نیز میتوانند برای درج آگهی یا فرصت های شغلی مناسب باشند البته استفاده از فضای اینترنت کار را برای همه آسان کرده است اما رسانه های اجتماعی خودشان یک بازار کار جدید هستند بنابراین کارفرمایان راحت تر میتوانند به پروفایل شما دسترسی داشته و از مهارتها و تجربیات تان استفاده کنند مثل لینکدین که یک رسانه ی اجتماعی محسوب شما و شما میتوانید اطلاعات شغلی و تحصیلی تان را در آنجا قرار دهید.

اگر از رسانه ای اجتماعی برای کاریابی استفاده میکنید دقت کنید باز هم همان بحث امنیت و حفظ اطلاعات شخصی شما مهم است.

0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)