کارگاه اصول کاربردی قانون کار برای مدیران و کارفرمایان

Posted by: tamasco
Category: دوره آموزشی, قانون کار, قرارداد کار, قرارداد ها

چرا ؟ با چه هدفی ؟ برای چه اشخاصی ؟
یکی از ارکان اصلی در مدیریت، نیروی انسانی است و هر مدیر، کارفرما ،شرکت یا سازمانی ناگزیر است با بکارگیری نیروی انسانی، اهداف سازمانی خود را محقق کند. بکارگیری و تعامل با نیروی انسانی یکی از پیچیده ترین بخش های فعالیت مدیران است و در این بین علاوه بر تمام تلاش های لازم از سوی مدیریت برای بهبود روابط انسانی در محیط کار، تعریف رابطه رسمی بین نیروی انسانی و سازمان مهمترین خواسته طرفین است که در چارچوب قانون کار شکل می گیرد. شناخت کافی از قانون کار و آثار و تعهدات آن موجب می شود مدیران و شرکتها روابط خود با نیروی انسانی را به گونه ای تنظیم نمایند که هم پاسخگوی نیازمندی ها و تعهدات نیروی انسانی باشند و هم رضایت نیروی انسانی و بهره وری مستمر و سوددهی پایدار را برای سازمان خود تضمین کنند.
به همین علت میزان شناخت و تسلط به قانون کار و مقررات تبعی می تواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد اما متاسفانه آنچه به شدت خلاء آن احساس می شود ، آشنایی مدیران و کارفرمایان ، با الزامات قانونی حوزه مدیریت منابع انسانی است .

این خلاء به حدی جدی است که باید از آن با عنوان “فقر” یاد کرد ، به همین منظور دوره ۶ ساعته فعلی طراحی شده است تا مدرس دوره با بهره گیری از بیش از ۲۵ سال تجربه در حوزه مدیریت منابع انسانی ، و ۱۷ سال عضویت در مراجع حل اختلاف وزارت کار ( به عنوان نماینده کارگران و نماینده کارفرمایان ) بتواند آموخته های خود را به حضار در وبینار ارائه نماید .

این دوره ظرف ۱۸ سال گذشته بارها برای کارگران ، کارفرمایان ، اعضاء مراجع حل اختلاف وزارت کار ، مدیران و کارشناسان مالی – اداری و منابع انسانی ، مدیران عامل و اعضاء هیات های مدیره ، و وکلای دادگستری برگزار شده است .

ثبت نام در دوره آموزشی اصول کاربردی قانون کار 

پیشنهاد می شود قبل از شرکت در این دوره ( با کلیک کردن روی لینک زیر ) ، مروری بر متن آخرین اصلاحیه قانون کار داشته باشید و سپس با آمادگی بیشتر در این دوره شرکت بفرمائید :

اصلاحیه قانون کار ۹۹

در این دوره به این سرفصل ها خواهیم پرداخت : 

ساختار قانون کار

تعاربف قانون کار

قرارداد کار و انواع آن

خاتمه قرارداد کار

مزایای پایان کار ( سنوات )

قواعد آمره در قانون کار

سایر مقررات کار

ساعات کار، مرخصی ها و مزد و مزایا

کار پاره وقت

تعلیق قرارداد کار

اضافه کاری ، ماموریت

حق السعی

مزایای غیرمزدی

فوق العاده ها

مراجع حل اختلاف

بیمه بیکاری

پرسش و پاسخ ، و کارگاه حل مساله

مدرس دوره : آقای آرمین خوشوقتی

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
پیشنهاد می کنیم قبل از شرکت در این دوره ، مواد ۱ تا ۷۴ قانون کار را مرور کنید . برای این کار آخرین اصلاحیه قانون کار را در بخش توضیحات ( کمی بالاتر ) در دسترس شما قرار داده ایم .

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟
کارفرمایان ، صاحبان کسب و کارها ، کارآفرینان ، مدیران عامل . مدیران و کارشناسان حقوقی ، منابع انسانی ، مالی-اداری ، اعضاء کمیته های انضباطی ، شوراهای کار ، نمایندگان کارکنان ، اعضاء مراجع حل اختلاف ، وکلا .

این دوره برای چه کسانی یا چه سازمان هایی برگزار شده است ؟
مدیران عامل شرکت های دانش بنیان ( از طریق معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری ) ، سازمان هوا-فضا ، سوخت راکتورهای هسته ای ،گروه مالی بانک پارسیان ،معاونین و مدیران ستاد اجرای فرمان امام و مدیران و معاونین اداری-مالی و منابع انسانی هلدینگ توسعه تدبیر ( ستاد اجرای فرمان امام) ، مدیران و متخصصان منابع انسانی گروه مپنا ، گروه صنعتی ایران خودرو ، سازمان مدیریت صنعتی ، انجمن مدیریت منابع انسانی ایران ، شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه پارس جنوبی ( عسلویه ) مدیران و کارشاسان اداری و منابع انسانی شهرداری تهران ( مناطق ۲۰ گانه ) ، مدیران و معاونین اداری-مالی منابع انسانی و حقوقی صندوق بازنشستگی صدا و سیما و شرکت های زیر مجموعه ، مدیران منابع انسانی فولاد مبارکه ، متخصصان منابع انسانی هلدینگ بانی چاو ( کاله ) ، توسن ، دیجی کالا ،توفیق دارو ، چرم درسا ، البرز دارو ، مدیران منابع انسانی صنعت دارو ، و …

وجه تمایز این دوره با سایر دوره های قانون کار چیست ؟
در این دوره با توجه به زمان محدودی که در اختیار داریم ، مدرس دوره با بهره گیری از تجربه حدود دو دهه عضویت در مراجع حل اختلاف وزارت کار ، و بیش از ۲۵ سال مدیریت منابع انسانی ، برای هریک از الزامات و مواد قانون کار یک مصداق ( کیس واقعی ) ارائه می کند تا مخاطبان اولا بتوانند بسته به نیاز خود در محل کار ( با شبیه سازی ) از آنها استفاده نمایند و ثانیا حدود ۱۷۰ ماده از مواد قانون کار ، ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبان داشته باشند .

ثبت نام در دوره آموزشی اصول کاربردی قانون کار 

0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)
Author: tamasco