مدیریت منابع انسانی

کارگاه اصول کاربردی قانون کار برای مدیران و کارفرمایان

چرا ؟ با چه هدفی ؟ برای چه اشخاصی ؟
یکی از ارکان اصلی در مدیریت، نیروی انسانی است و هر مدیر، کارفرما ،شرکت یا سازمانی ناگزیر است با بکارگیری نیروی انسانی، اهداف سازمانی خود را محقق کند. بکارگیری و تعامل با نیروی انسانی یکی از پیچیده ترین بخش های فعالیت مدیران است و در این بین علاوه بر تمام تلاش های لازم از سوی مدیریت برای بهبود روابط انسانی در محیط کار، تعریف رابطه رسمی بین نیروی انسانی و سازمان مهمترین خواسته طرفین است که در چارچوب قانون کار شکل می گیرد. شناخت کافی از قانون کار و آثار و تعهدات آن موجب می شود مدیران و شرکتها روابط خود با نیروی انسانی را به گونه ای تنظیم نمایند که هم پاسخگوی نیازمندی ها و تعهدات نیروی انسانی باشند و هم رضایت نیروی انسانی و بهره وری مستمر و سوددهی پایدار را برای سازمان خود تضمین کنند.
به همین علت میزان شناخت و تسلط به قانون کار و مقررات تبعی می تواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد اما متاسفانه آنچه به شدت خلاء آن احساس می شود ، آشنایی مدیران و کارفرمایان ، با الزامات قانونی حوزه مدیریت منابع انسانی است .

این خلاء به حدی جدی است که باید از آن با عنوان “فقر” یاد کرد ، به همین منظور دوره 6 ساعته فعلی طراحی شده است تا مدرس دوره با بهره گیری از بیش از 25 سال تجربه در حوزه مدیریت منابع انسانی ، و 17 سال عضویت در مراجع حل اختلاف وزارت کار ( به عنوان نماینده کارگران و نماینده کارفرمایان ) بتواند آموخته های خود را به حضار در وبینار ارائه نماید .

این دوره ظرف 18 سال گذشته بارها برای کارگران ، کارفرمایان ، اعضاء مراجع حل اختلاف وزارت کار ، مدیران و کارشناسان مالی – اداری و منابع انسانی ، مدیران عامل و اعضاء هیات های مدیره ، و وکلای دادگستری برگزار شده است .

ثبت نام در دوره آموزشی اصول کاربردی قانون کار 

پیشنهاد می شود قبل از شرکت در این دوره ( با کلیک کردن روی لینک زیر ) ، مروری بر متن آخرین اصلاحیه قانون کار داشته باشید و سپس با آمادگی بیشتر در این دوره شرکت بفرمائید :

اصلاحیه قانون کار 99

در این دوره به این سرفصل ها خواهیم پرداخت : 

ساختار قانون كار

تعاربف قانون كار

قرارداد كار و انواع آن

خاتمه قرارداد كار

مزاياي پایان كار ( سنوات )

قواعد آمره در قانون كار

سایر مقررات كار

ساعات كار، مرخصي ها و مزد و مزايا

كار پاره وقت

تعليق قرارداد كار

اضافه كاري ، ماموریت

حق السعي

مزاياي غيرمزدي

فوق العاده ها

مراجع حل اختلاف

بيمه بيكاري

پرسش و پاسخ ، و کارگاه حل مساله

مدرس دوره : آقای آرمین خوشوقتی

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
پیشنهاد می کنیم قبل از شرکت در این دوره ، مواد 1 تا 74 قانون کار را مرور کنید . برای این کار آخرین اصلاحیه قانون کار را در بخش توضیحات ( کمی بالاتر ) در دسترس شما قرار داده ایم .

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟
کارفرمایان ، صاحبان کسب و کارها ، کارآفرینان ، مدیران عامل . مدیران و کارشناسان حقوقی ، منابع انسانی ، مالی-اداری ، اعضاء کمیته های انضباطی ، شوراهای کار ، نمایندگان کارکنان ، اعضاء مراجع حل اختلاف ، وکلا .

این دوره برای چه کسانی یا چه سازمان هایی برگزار شده است ؟
مدیران عامل شرکت های دانش بنیان ( از طریق معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری ) ، سازمان هوا-فضا ، سوخت راکتورهای هسته ای ،گروه مالی بانک پارسیان ،معاونین و مدیران ستاد اجرای فرمان امام و مدیران و معاونین اداری-مالی و منابع انسانی هلدینگ توسعه تدبیر ( ستاد اجرای فرمان امام) ، مدیران و متخصصان منابع انسانی گروه مپنا ، گروه صنعتی ایران خودرو ، سازمان مدیریت صنعتی ، انجمن مدیریت منابع انسانی ایران ، شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه پارس جنوبی ( عسلویه ) مدیران و کارشاسان اداری و منابع انسانی شهرداری تهران ( مناطق 20 گانه ) ، مدیران و معاونین اداری-مالی منابع انسانی و حقوقی صندوق بازنشستگی صدا و سیما و شرکت های زیر مجموعه ، مدیران منابع انسانی فولاد مبارکه ، متخصصان منابع انسانی هلدینگ بانی چاو ( کاله ) ، توسن ، دیجی کالا ،توفیق دارو ، چرم درسا ، البرز دارو ، مدیران منابع انسانی صنعت دارو ، و …

وجه تمایز این دوره با سایر دوره های قانون کار چیست ؟
در این دوره با توجه به زمان محدودی که در اختیار داریم ، مدرس دوره با بهره گیری از تجربه حدود دو دهه عضویت در مراجع حل اختلاف وزارت کار ، و بیش از 25 سال مدیریت منابع انسانی ، برای هریک از الزامات و مواد قانون کار یک مصداق ( کیس واقعی ) ارائه می کند تا مخاطبان اولا بتوانند بسته به نیاز خود در محل کار ( با شبیه سازی ) از آنها استفاده نمایند و ثانیا حدود 170 ماده از مواد قانون کار ، ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبان داشته باشند .

ثبت نام در دوره آموزشی اصول کاربردی قانون کار 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *