دوره قانون کار

Posted by: tamasco
Category: دسته‌بندی نشده

یکی از ارکان اصلی در مدیریت، نیروی انسانی است و هر مدیر، کارفرما ،شرکت یا سازمانی ناگزیر است با بکارگیری نیروی انسانی، اهداف سازمانی خود را محقق کند. بکارگیری و تعامل با نیروی انسانی یکی از پیچیده ترین بخش های فعالیت مدیران است و در این بین علاوه بر تمام تلاش های لازم از سوی مدیریت برای بهبود روابط انسانی در محیط کار، تعریف رابطه رسمی بین نیروی انسانی و سازمان مهمترین خواسته طرفین است که در چارچوب قانون کار شکل می گیرد. شناخت کافی از قانون کار و آثار و تعهدات آن موجب می شود مدیران و شرکتها روابط خود با نیروی انسانی را به گونه ای تنظیم نمایند که هم پاسخگوی نیازمندی ها و تعهدات نیروی انسانی باشند و هم رضایت نیروی انسانی و بهره وری مستمر و سوددهی پایدار را برای سازمان خود تضمین کنند.
به همین علت میزان شناخت و تسلط به قانون کار و مقررات تبعی می تواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد اما متاسفانه آنچه به شدت خلاء آن احساس می شود ، آشنایی مدیران و کارفرمایان ، با الزامات قانونی حوزه مدیریت منابع انسانی است .
این خلاء به حدی جدی است که باید از آن با عنوان “فقر” یاد کرد ، به همین منظور دوره ۶ ساعته فعلی طراحی شده است تا مدرس دوره با بهره گیری از بیش از ۲۵ سال تجربه در حوزه مدیریت منابع انسانی ، و ۱۷ سال عضویت در مراجع حل اختلاف وزارت کار ( به عنوان نماینده کارگران و نماینده کارفرمایان ) بتواند آموخته های خود را به حضار در وبینار ارائه نماید .
این دوره ظرف ۱۸ سال گذشته بارها برای کارگران ، کارفرمایان ، اعضاء مراجع حل اختلاف وزارت کار ، مدیران و کارشناسان مالی – اداری و منابع انسانی ، مدیران عامل و اعضاء هیات های مدیره ، و وکلای دادگستری برگزار شده است .
پیشنهاد می شود قبل از شرکت در این دوره ( با کلیک کردن روی لینک زیر ) ، مروری بر متن آخرین اصلاحیه قانون کار داشته باشید و سپس با آمادگی بیشتر در این دوره شرکت بفرمائید :
https://tamasco.ir/kar/

در این دوره به این سرفصل ها خواهیم پرداخت :
ساختار قانون کار
تعاربف قانون کار
قرارداد کار و انواع آن
خاتمه قرارداد کار
مزایای پایان کار ( سنوات )
قواعد آمره در قانون کار
سایر مقررات کار
ساعات کار، مرخصی ها و مزد و مزایا
کار پاره وقت
تعلیق قرارداد کار
اضافه کاری ، ماموریت
حق السعی
مزایای غیرمزدی
فوق العاده ها
مراجع حل اختلاف
بیمه بیکاری
پرسش و پاسخ ، و کارگاه حل مساله

مدت وبینار آموزشی قانون کار ۶ ساعت می باشد .

0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)
Author: tamasco